Już w najbliższy czwartek (tj. 28 marzec) w siedzibie Legnickiej Biblioteki Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Gawędy o Legnicy". Powracający duet Wojciech Morawiec & Roger Piaskowski rozpoczną jednoczesnie serię spotkań poswięconych legnickiej secesji.

Zarząd Stowarzyszenia "Pamięć i Dialog" przypomina wszystkim swoim członkom o jutrzejszym (tj. 25 marca 2019 r.) Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym.

Już w najbliższą środę w gmachu Muzeum Miedzi w Legnicy (oddział w Akademii Rycerskiej) odbędzie się interesujący wykład Pana Marka Łazarza.

Stowarzyszenie „Pamięć i Dialog” z Legnicy i Koło nr 10 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ z Żagania, we współpracy z Urzędem Miasta w Legnicy i Muzeum Miedzi w Legnicy planuje organizację uroczystości, mającej na celu uczczenie pamięci zamordowanych w trakcie tzw. Wielkiej Ucieczki. Wydarzenie to miało też swój „legnicki” epizod.

Uwaga! Wnioski nagrodowe należy składać w terminie do  15 kwietnia 2019 r.

Wojciech Morawiec i Stowarzyszenie „Pamięć i Dialog” zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Gawędy o Legnicy”. Tym razem jego „bohaterem” pewna mała rzeka.

Wojciech Morawiec i legnickie Stowarzyszenie „Pamięć i Dialog” zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Gawędy o Legnicy”.